Emina Cunmulaj befasohet në shtrat nga bashkëshorti, momentin e ndan me ndjekësit

23:30 | 25 Qershor 2019

Emina Cunmulaj befasohet nga bashkëshorti.

Emina Cunmulaj dhe bashkëshorti i saj Sam Nazarian po i kalojnë disa ditë pushimi në Saint-Tropez, shkruan lajmi.net.

Si çdo herë tjetër edhe atje, bashkëshorti i saj po tregon kujdes të veçantë ndaj Eminës e cila ka treguar disa herë nëpër intervista se është me fat që është martuar me të.

Bukuroshja shqiptare ka pranuar nga Sam një buqetë me lule të cilat ia ka dërguar në shtrat, gjë për të cilën ajo duket e lumtur dhe me ndjekësit e ka ndarë foton në Instagram./Lajmi.net/