Wanda tregon më shumë se që duhet në foton nga palestra e shtëpisë

15:54 | 25 Nentor 2020

Foto: Instagram

Wanda Nara tregoi shumë në foton nga palestra.

Wanda Nara është emër shumë i komentuar, e cila njihet për paraqitjet provokuese, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ajo realizoi një foto nga këndi i palestrës në shtëpinë e saj në Francë dhe merr gjithë vëmendjen e ndjekësve.

Bluza që e kishte veshur për t’u ushtruar i zbuloi asaj më shumë pothuajse tërësisht gjoksin.


Kujtojmë se Wanda Nara është shumë aktive me ushtrime në palestër, ku kujdeset për ta formësuar fizikun. /Lajmi.net/