Adelina Ismaili ka ndarë fotografinë më të ëmbël me djalin e saj Uliksin

21:34 | 16 Janar 2021

Foto: Instagram

Këngëtarja shqiptare ka publikuar imazhin e ëmbël pranë të birit .

Adelina Ismaili është mjaft aktive në rrjete sociale ku edhe shpesh herë ndan imazhe nga jeta profesionale apo nga ajo e përditshmja, shrkuan lajmi.net.

Së fundmi ajo ka publikuar në Instastory një fotografi ku shihet me djalin e saj, Uliksin.

Me anë të postimit Adelina i kushtoi edhe disa fjalë zemren atij ku e quajti hëna dhe ylli i saj.

“Buzëqeshja jote është gjithçka për mua biri im, hëna ime, ylli im”, ishte dedikimi i Adelinës për Uliksin./Lajmi.net/